Potrzeba długich przerw pomiędzy stosunkami

Mam pytanie jak zwiekszyc liczbe odbywanych stosunków, mam 26 lat i prowadze bardzo aktywny tryb zycia, mozna powiedzie ze 3 razy w tyg cwicze na silowni i 3 razy w tyg gram w piłke nozna a do tego mam prace fizyczna. Moj problem dotyczy tego ze po pierwszym stosunku który trwa różnie raz 5 minut raz 10, do nastepnego musze czekac bardzo długo czym to moze byc spowodowane wczesniej nie mialem takich problemów, czy to moze byc wina odzywiania czy spowodowane czyms innym.

Dzień dobry!

Tzw. czas refrakcji jest cechą indywidualną i zazwyczaj wydłuża się z wiekiem. To naturalne i powszechne. Nie jest zaburzeniem.

Pozdrawiam!