Powiększenie piersi, łaknienie a stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Witam, mam 23 lata i jestem w takcie brania 3 opakowania tabletek trójfazowych (triquilar) od 12 tabletki(zmiana koloru na "ochrę") zauważyłam zwiększone łaknienie oraz nieprzyjemne bóle podbrzusza oraz powiększenie piersi. W tym czasie kochałam się 2 krotnie,raz dodatkowo zastosowałam globulki. Tabletki biorę regularnie o tej samej porze, zaniepokoiłam się ponieważ przy wcześniejszych opakowaniach nie występowały takie objawy, czy to normalne czy jednak powinnam udać się po test ciążowy?
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Jak wykonać test ciążowy?

Proszę udac się na konsultację do ginekologa, lekarz zleci odpowiednie badania.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy