Powiększenie prawego jajnika i torbiel jajnika

Witam, przy ostatniej wizycie u ginekologa stwierdzono u mnie powiększenie się prawego jajnika, na którym był/jest torbiel oraz na usg macicy zauważono coś przypominającego pęcherzyk zarodkowy. Do tego zamiast miesiączki miałam tylko ciemne plamienia. Ciążę wykluczono. W takim razie co może przypominać owy pęcherzyk?
Aleksander Ropielewski

Odpowiedzi na to pytanie może udzieić lekarz wykonujący badanie USG. Nie mam możliwości oceny badania USG.