Zapytaj lekarza

7 3 6 , 9 8 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Powiększenie się hemoroidów po leczeniu farmakologicznym

Mam hemoroidy zewnętrzne. Tydzień leczyłam się lekami niestety nic nie pomogło wręcz przeciwnie hemo powiększyły się. Wizyte u chirurga mam dopiero w poniedziałek. Czy jak pojadę na izbe przyjęć to mogę liczyć na natychmiastową pomoc?
KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu

Autotransplantacja

Przeszczep nie musi kojarzyć nam się z nieznajomym dawcą. Autotransplantacja pozwala na przeszczepienie danej tkanki w obrębie tego samego organizmu. Jest ona stosowana m.in. w leczeniu szpiczaka mnogiego.

Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Dr n. med. Wojciech Kawiorski Chirurg

Szanowna Pani - przykro mi - ale myślę że nie. Hemoroidy nie są stanem zagrożenia życia - dlatego nie należy liczyć na pomoc SOR.
Proponuje przyspieszyć wizytę u swojego lekarza lub jakiegokolwiek proktologa.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med.Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg

Nie wiem , co Pani rozumie pod pojęciem "natychmiastowa pomoc" , na pewno nie będzie Pani zoperowana natychmiast!!! Ale operacja jest konieczna i prosze zapisać się w kolejkę , zż

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy