Powiększenie się hemoroidów po leczeniu farmakologicznym

Mam hemoroidy zewnętrzne. Tydzień leczyłam się lekami niestety nic nie pomogło wręcz przeciwnie hemo powiększyły się. Wizyte u chirurga mam dopiero w poniedziałek. Czy jak pojadę na izbe przyjęć to mogę liczyć na natychmiastową pomoc?

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowna Pani - przykro mi - ale myślę że nie. Hemoroidy nie są stanem zagrożenia życia - dlatego nie należy liczyć na pomoc SOR.
Proponuje przyspieszyć wizytę u swojego lekarza lub jakiegokolwiek proktologa.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med.Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg

Nie wiem , co Pani rozumie pod pojęciem "natychmiastowa pomoc" , na pewno nie będzie Pani zoperowana natychmiast!!! Ale operacja jest konieczna i prosze zapisać się w kolejkę , zż