Powiększenie się rany na penisie u 9-letniego dziecka

Witam. Mojemu 9 letniemu synkowi wczoraj pod skórą na siusiaku pojawiła się kropka, posmarowaliśmy clotrimazolum, na rano, bolało go, kropka zamieniła się w małe pęknięcie, ściągnął skórkę i wypłynęła wydzielina, podobna do ropy ale nie śmierdziała. U lekarza zalecono kąpiele w korze dębu i smarowanie 3x dziennie Atecortin. Jest już wieczór, nie ma wydzieliny ale pęknięcie się poszerza. Syn jest przerażony, ja również. Proszę o jak najszybszą podpowiedź. Dziękuję.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować zaleconą terapię. Jeśli stan ulegnie znacznemu pogorszeniu to konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.