Powiększenie wątroby a nadczynność tarczycy

Witam proszę o radę,mam nadczynnosc tarczycy grawes basedow od 12 lat,migrene prostą, a teraz powiększoną wątrobę wystaje ok 8 cm spod łuku żebrowego linii obojczykowej, inne narządy bez zmian.wyniki z krwi ok,nieznacznie podwyższony cholesterol.mam wzdecia problemy z jedzeniem schylaniem się i mam stan podgoraczkowy 37,3 po wysiłku 38,co robić skąd to powiększenie wątroby? Proszę o odpowiedź

witam, a na jakim "etapie" ta nadczynność? na lekach? jeśli tak, to właśnie one mogą obciążać wątrobę. sugerowałąbym konsultacje u endokrynologa. pozdr