Powiększona śledziona w wymiarze dwubiegunowym

Witam ,mam problem ze śledziona od 2 lat mam powiększoną śledzione w wymiarze dwubiegunowym 130,8 mm często mnie boli ,od momentu powiekszenia zauwazyłem ze codzienie wydzielam po kilka razy na dzień gazy ...Co mam zrobimy udać sie do specjalisty czy to jest choroba wrodzona ?

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowna Pani - powiększona śledziona nie jest przyczyną bóli. Może to być żoładek lub jelito nadwrażliwe. Proponuje, aby zbadał Panią chirurg
Serdecznie pozdrawiam, dr n.med.Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków

Proszę udać się do lekarza rodzinnego - on zaplanuje ew. potrzebne badania lub skieruje Pana do odpowiedniego specjalisty , zż