Powiększone gruczoły sutkowe u 5-miesięcznego dziecka

Moja coreczka skonczyła 5 , 5 miesiąca.Od dwóch tygodni zauważyłam że ma powiększone gruczoły sutkowe. (nie je kurczakow,jest alergikiem pod opieka gastroenterologa).W 20 tygodniu ciazy miała dwie torbiele w głowie, ktore znikneły przed rozwiazaniem).Boje sie ze moze miec to zwiazek z guzami przysadki.Proszę o informacje jakie badania wykonać: krwi ,usg aby zdiagnozowac córke.?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry, po badaniu lekarskim będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie oraz zdecyduje o konieczności udania się do lekarza endokrynologa,