Powiększone gruczoły sutkowe w 8. tygodniu życia

Witam. Moja córeczka ma 8 tyg. życia. Martwię się o to czy wszystko w porządku z nią ponieważ ma powiększone gruczoły sutkowe. Pod palcami czuję małe guzy i na jednym sutku jest biała kropka. Karmię piersią

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
szanowna Pani, takie objawy są wpływem estrogenów matczynych w życiu płodowym, w najbliższym czasie powinny się cofnąć. proszę obserwować dziecko i jeśli w przeciągu kilku tygodniu zmiany będą się utrzymywaćub powiększać, proszę udać się do pediatry. Pozdrawiam.