Powiększone węzły chłonne, bóle głowy i zaburzenia wzroku

Witam, od paru lat mam powiększone węzły chłonne. Czy to możliwe, że nic mi nie jest? do tego towarzyszą mi bóle głowy, doszły do tego zaburzenia wzroku, mam odpowiednio dobrane okulary, lecz w czasami nie widzę przez nie zbyt dobrze. czy jest możliwe że po prostu nie jestem przyzwyczajona do noszenia i po pewnym czasie się wszystko ustabilizuje ?

Witam Panią,

Z uwagi na powtarzające się bóle głowy i zaburzenia widzenia warto po konsultacji lekarskiej - neurologicznej i okulistycznej rozważyć wykonanie MRI głowy. Lekarze po zbadaniu Pani rozważą zasadność tego badania. Powiększone węzły chłonne powinien ocenić doświadczony lekarz. Przyczyny takiego stanu mogą być różne, proszę z powiększonymi węzłami chłonnymi udać się do doświadczonego internisty lub hematologa celem oceny i ustalenia dalszego postępowania diagnostycznego.

Pozdrawiam serdecznie.

dr n. med. Marek Derkacz