Co powoduje zawroty głowy, anemię i powiększone węzły chłonne?

Witam, od ponad roku walczę z anemią, leki nie pomagają. Mam też różne towarzyszące objawy jak zawroty głowy przy podnoszeniu się, dwa guzki na karku ( czy to mogą być powiększone węzły chłonne ? - nie bolą ), mam też przeszywający ból brzucha czy żołądka po sprzyciu nawet niewielkiej ilości alkoholu, nie wiem czy to ma jakikolwiek związek. Internista dał skierowanie do hematologa. Co to może być czy powinnam pospieszyć się z wizytą ? góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

A kiedy jest wizyta? Sadze ze jeśli lekarz kierujący widziałby takie wskazanie to zaznaczzylby np pilne itp