Powiększone węzły chłonne i brak apetytu u 10-miesięcznej córki

witam,mam 2 pytania.1. moja córka ma powiększone węzły chłonne (wykryte przez szczepeieniem) i zlecenie na morfologię. Czy zasadne byłoby wykonanie innych badań. Jeśli tak, to jakich. Dodam, że jest dość blada, przez ostatnie 1,5 mca (teraz ma 10 mcy) nie przybrała na wadze (mam problem z karmieniem, ale o tym za chwilę). 2. No właśnie, dziewczyna nie je. Do 7 mca wyłącznie na piersi, teraz znikome ilości dodatkowego pożywienia. Wszystko wypluwa i ogląda.co robić?
Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę rozpocząć od wykonania badania morfologii krwi. W razie konieczności zostaną zlecone kolejne badania. Proszę także podczas wizyty kontrolnej wspomnieć o braku apetytu.