Powiększone węzły chłonne i wyniki badania krwi

Witam. Od kilku miesiecy iberwuje u siebie poeiekszone wezky chlonne. Po wykonaniu badan morfologi krwi otrxymalem wynik Limgocyty 3,2 (0.6-4) Lym% 61% (15-40) Czy jest Pan/Pani stwierdzic cos na tej podstawie? Dziekuje i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedziec. proponuję udac sie do lekarza rodzinnego.