Powiększone węzły chłonne na potylicy

Witam , mam powiększone węzły chłonne na potylicy oraz z lewej strony jest całkiem spory pod żuchwą , który boli przy wciśnięciu. Boję się bo często oznacza chłoniaka lub inny nowotwór , biorę luivac na uodpornienie , ponieważ miałem słabą odporność , ale OB i morfologia były wręcz idealnie , wykonywałem je we wrześniu dokładnie 19. Jedynie lekko podwyższone erytrocyty i hemoglobina . Nie mam gorączki. Tylko lekki ucisk gdzie śledziona i kłucie pod prawym żebrem i ból kościach lecz nie mocny

Witam , konieczna wizyta u lekarza pierwszego kontaktu , to on po zbadaniu zadecyduje czy jest potrzebna konsultacja i jakiego specjalisty , zż