Powiększone węzły chłonne oraz ból pod łopatką i w podżebrzu a wyniki gastroskopii i morfologii

Dobry wieczór,mam 22l.Mam powiększone węzły chłonne głowy i szyi oraz przewlekły ból pod L.łopatką i ból w L.podżebrzu.Morfologia z ręcznym rozm.-zaburzona ilość i odsetek WBC(NEU34%,LYMPH64%).Reszta morfologii,próby wątrobowe,nerkowe,OB,CRP,mocz ok.RTG klp i USG j.brzusznej ok,węzły w badaniu fizykalnym odczynowe.Gastroskopia-H.pylori+żółć w żołądku>>Metronidazol+Duomox(10dni).Objawy nie ustąpiły,dołączył się ból lewej str głowy,obręczy barkowej i biodra(jajnika?).Jakie badania jeszcze wykonać?

Witam! Badanie fizykalne nie mówi nam dokładnie jaki charakter mają powiększone węzły chłonne. We wszystkich przypadkach niejasnego powiększenia węzłów chłonnych, któremu towarzyszą nieprawidłowości w morfologii krwi konieczne jest wykonanie biopsji zmienionych węzłów i poddanie ich badaniu histopatologicznemu.