Powiększone węzły, nocne poty. Co to może być?

Witam, mam 29 lat, od pewnego czasu źle się czuję, jestem osłabiona, ale i bardzo zdenerwowana. Cały czas boję się jakiejś choroby. Ciągle czegoś się doszukuję. Ostatnio na szyi znalazłam dwa powiększone węzły chłonne, a w nocy strasznie się pocę. Od tygodnia bolą mnie stawy, nie mam apetytu, schudłam ok. 3 kg. Zrobiłam wyniki krwi: WBC - 8,5, LYM - 3,0, MID - 0,6, GRAN - 4,8, RBC - 4,47, HGB - 12,3, HCT - 35,5, MCV - 79,5, MCH - 27,5, MCHC - 34,6, RDW - 15,7, PLT - 314. Węzły na szyi są małe, ale ja o niczym innym już nie myślę. Bardzo się denerwuję. Proszę o poradę.
29 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie!

Wyniki są prawidłowe. Może jedynie powinna Pani zadbać o dietę bogatszą w żelazo, ponieważ poziom hemoglobiny oraz MCV (objętość krwinki czerwonej) są na dolnej granicy normy, co może świadczyć o utajonym niedoborze żelaza. Trudno mi powiedzieć, jaka jest przyczyna Pani dolegliwości, nie mając możliwości zbadania Pani ani zebrania dokładnego wywiadu. Powinna Pani udać się do lekarza rodzinnego, który w razie konieczności zaleci dodatkowe badania. Proszę pamiętać, że czasami zmęczenie i osłabienie mogą być pierwszymi sygnałami przemęczenia organizmu związanego ze stresem.

Pozdrawiam serdecznie