Powiększony jajnik a BRCA1
jestem nosicielem BRCA1.podczas ostatniej kontroli lekarz stwierdził powiekszenie jajnika w 21 dniu cyklu była wizyta polecił zrobić usg przezpochwowe czy to może być rak? czy powiększenie jajnika może być natury fizjologicznej? dodam ze marker ca125 robiony tydzień temu mam w normie

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Zioła na menopauzę
Z przykrymi objawami przekwitania można poradzić sobie naturalnie. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie zioła warto stosować przy menopauzie. Na ten temat wypowiada się dr Grzegorz Południewski, ginekolog.
Witam serdecznie. Powiększenie jajnika nie musi koniecznie oznaczać nowotworu tym bardziej iż marker jest w normie. Oczywiście nasuwa to pewne podejrzenia, nie mniej jednak warto wykonać wskazane przez lekarza badanie by ostatecznie rozstrzygnąć tą kwestię.