Powiększony węzeł chłonny w dolnej lewej części szyi

Od 2 lat mam powiększony wezel który znajduje się w dolnej czesci szyji z lewej strony między naczyniami szyjnymi a miesniem MOS 2 lata temu wielkosci 2,65 obecnie o wym podluznym 22mm z zachowaną prawidłową echostruktura,obraz odpowiada przetrwałym zmianom odczynowym.Radiolog uważa ze wezel nie jest podejrzany nowotworowo rodzinny lekarz tez .Badania krwi ok usg i rtg takze ok badania na ebv,cytomelagie, toksoplazmoze przechodzilam. Czy mam sie martwic tym wezlem? Choruje także na refluks.

Nie ma powodu do niepokoju skoro badania laboratoryjne i USG nie wykazują żadnej patologii. Opis wskazuje na typowy węzeł chłonny odczynowy, pozapalny. Proszę być pod stałą kontrolą lekarza prowadzącego.