Powiększony węzeł chłonny w pachwinie i wynik USG

Jakieś 3lata temu z dnia na dzień powiększył mi się węzeł chłonny w pachwinie. Był wielkości małej śliwki, bolesny. Morfologia, ob, crp w normie. USG - węzeł odczynowy. Po pół roku usunięty i zbadany - w.odczynowy. Przez te pół roku był raz większy,raz mniejszy. Zawsze bolesny. Po usunięciu przez pół roku spokój. Potem znowu powiększony ale dużo mniej. Dziś znowu węzeł jest duży i bolesny. Wszystkie badania są w normie. Byłam u chirurga onkologa, ginekologa - wszystko ok. Co dalej, jakie badania

Witam , nie bardzo rozumiem , pisze Pani "po pół roku usunięty i zbadany"! Jak więc usuniety węzeł może być teraz powiekszony?!?! Proponuję ponowne badanie u onkologa!!! z.żurawski