Powracająca grzybica pochwy a zastosowanie doustnej szczepionki

dzien dobry,,,mam powracajaca grzybice pochwy,,,to jest wstydliwy temat,,ale bym chciala sie wyleczyc,,slyszalam ze sa takie szczepionki doustne candivac,femivaxin ...nie wiem czy pomagaja...

Aleksander Ropielewski

Nie są to szczepionki a suplementy diety zawierajace probiotyki, które wspomagają rozwój korzystnej flory narządów rodnych. Warto spróbować ich stosowania w przypadku, gdy standardowe leczenie nie jest wystrczajace.