Powrót do aktywności fizycznej 2 miesiące po hemicolectomii prawostronnej

Witam 14 maja miałem operację Hemicolectomi prawostronnej po tygodniu w szpitalu wypuszczono mnie do domu lekarz stwierdził, że wszystko ładnie się goji. 1. Kiedy mógłym wrócić na siłownię ? 2. Kiedy mógłbym zacząć trenować np pompki podciąganie na drążku czy poskakać na skakance? 3 kiedy mógłbym trenować brzuch jezdzic na rowerze itp? Mam 24 lata i aktualnie będzie prawie 2 miesiące od operacji.

Wszystkie te pytania proszę zadać operatorowi! Ja , nie operując Pana , nie znając przebiegu pooperacyjnego ani stanu obecnego nie jestem w stanie odpowiedzieć! zż

Lek. Zbigniew Ĺťurawski

Szanowny Panie, po tym okresie może Pan spokojnie powrócić do treningu, jednakże stopniując powoli wysiłekPozdrawiam serdecznie, dr n.med.Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków