Aktywność fizyczna i prowadzenia auta po operacji haluksa

Witam Państwa! Za 2 tyg. mam operację haluksa prawej stopy.Jestem osobą od dawna aktywną fizycznie (regularnie biegam, pływam, jeżdżę na rowerze). Po jakim czasie będę mogła zacząć to wszystko robić, lub też w jakiej kolejności z podanych dyscyplin powinnam wprowadzać w życie po operacji. No i... proszę się tylko nie śmiać, czy do czasu zdjęcia mojego ślicznego bucika ortopedycznego będę mogła prowadzić auto (mam z manualna i automatyczną skrzynią). Serdecznie pozdrawiam. Ania

Proszę zadać te pytania operatorowi , ja nie znam rodzaju ani zakresu operacji(są różne) , poza tym ważny też jest przebieg pooperacyjny , zż