Powrót do szkoły po złamaniu mostka bez przemieszczeń

Witam. 13 listopada miałem wypadek samochodowy. Mam złamany mostek, bez przemieszczeń, bez powikłań typu krwiaki itp. Po jakim czasie mógłbym wrócić do chodzenia do szkoły? Wizytę kontrolną przez brak czasu na rejestracje wcześniej mam ustaloną dopiero na 11 grudnia. Czekając na nią stracę dużo czasu który mógłbym spędzić nadrabiając zaległości ze szkoły. Z góry dziękuję za poradę.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

nie da się przez internet określić czy może Pan wrócić do szkoły czy nie. Proszę poczekać na wizytę aby stan złamania był oceniony przez lekarza.

Pozdrawiam.