Powrót dolegliwości po odbarczonym pniu trzewnym

witam.równy rok temu miałam odbarczony pień trzewny ,jednak teraz znów wróciły dolegliwości tzn: bóle brzucha zwłaszcza po jedzeniu, chudnięcie,biegunki. Mój gastroenterolog twierdzi, że być może znów potrzebna będzie operacja . Czy to możliwe? W czwartek mam usg dopplerowskie jednak chciałabym wiedzieć czy jest to możliwe i poczytać coś na ten temat.Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje możliwość nawrotu dolegliwości i konieczności wykonania kolejnego zabiegu. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.