Powstały guz po uderzeniu kamieniem w głowę

Witam serdecznie, Jakieś 8 lat temu zostałem uderzony kamieniem w głowę - bez żadnego krwawienia, utraty przytomności czy coś w tym stylu. Przy okazji kolizji miałem w szpitalu robioną bodajże tomografię głowy ale nic na niej nie wyszło. Od tamtej pory (uderzenia kamieniem) mam z tyłu głowy guza. Nie boli mnie on ani nic - tylko po prostu jest... Czy warto skierować się na poradę do lekarza? Jak tak to do kogo bo kompletnie nie mam pojęcia :) Zapomniałem dodać... mam 20 lat.

Aleksander Ropielewski

Jeżeli guz nie powoduje dolegliwości bólowych, ani innych objawów to nie ma konieczności dalszego diagnozowania. Jeżeli jednak chciałby Pan uzyskać więcej informacji lub porady odnośnie guza to najwłaściwiej będzie skontaktować się z neurochirurgiem lub neurologiem.