Powstanie guzka na sutku

Dzień dobry, mam 23 lata i kilka dni temu wyrósł mi na sutku guzek. Od razu poszedłem do lekarza, chirurg wysłał mnie na usg i teraz czekam na swoją kolei. Trochę poszukałem po internecie, że może być to niestety rak piersi. Guzek wyrósł strasznie szybko, bo 2 dni temu jeszcze w ogóle go nie czułem. Chciałem się zapytać czy guzek wskazujący na raka może urosnąć tak szybko czy może to coś innego?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Nowotwory mogą mieć różny przebieg kliniczny. Proszę koniecznie udać się na USG, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.