Powstanie krosty wewnątrz nosa

Witam. Od ponad tygodnia wewnątrz nosa zrobiła mi sie jakaś krostka, po każdym rozdrapaniu leciała krew. Teraz ta krostka jest coraz wieksza i ciągle odrasta. Gdy przez dłuższy czas jej nie ruszam to później boli mnie nos. co to może być? Czy jest to coś poważnego? Czy mogę z tym zgłosić się do zwykłego lekarza internisty?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak prosze udać się do lekarza, bez obejrzenia zmiany nie mogę określić co to jest. Być może to mały czyraczek - zapalenie mieszka włosowego.