Poziom b-HCG w dniu spodziewanej miesiączki a ciąża

Witam.Dziś przypada termin miesiączki(ost miałam 1-03-15).Testy mam pozytywne a betę 148.Byłam u lekarza ale na usg nic nie widać.Przestały boleć mnie dziś piersi oraz brzuch(wcześniej miałam objawy typowo miesiączkowe).Czy powinnam się martwić nagłym brakiem bólu?Czy beta 148 w dniu spodziewanej miesiączki jest w normie?

Piotr Pilarski

Beta HCG w normie. Brak bólu o niczym nie świadczy. Przy tak wczesnej ciąży USG nie musi niczego uwidocznić.

Pozdrawiam.