Poziom hormonów a starania o dziecko przez 28-latkę

Witam Proszę o interpretację wyników. Poziom FSH 12.1 U/L Poziom LH 121.4 U/L Progesteron 6.9 nmol/L Estradiol 1861 pmol/L Badania zostały wykonane w 14 dniu cyklu.Dodam ,że staramy się z mężem o dziecko od prawie 1 roku i nie mogę zajść w ciążę.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiazyjacych w danym laboratorium nie mozna sie wypowiedzieć. Proszę koniecznie udać sie do lekarza ginekologa. A czy było wykonywane badanie nasienia u męża?