Poziom hormonów a stosowanie Mykodalm Forte

Witam Czy musze brac hormony Wynik TSH 287,T 3 2.60,T4 0.79 jak to leczyc lekarz rodz. daje mi hormon.jestem po mikro udarze czy musze brac leki na serce,lekarz kardiolog wypisal mi Mydokalm Forte 150 mgx1/mialam wypadek autob./ czy musze brac leki rozrzedzajace krew zle sie po nich czuje i nie biore,jezeli tak to co mozna naturalnego brac.Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego i przyjmować leki wg zaleceń.