Choroba Afektywna Dwubiegunowa łączona z depresją

mam wpisana chorobe afektywna dwubiegunowa ale nigdy nie mialam manii zawsze mam depresje czasami zdarza mi sie tzw prze ze mnie depresja lezaca kiedy nie wyhodze z domu trwa to 3 -4 tyg.wczesniej mialam stwierdzona depresje sytuacyjna i wg mnie tak jest.w listopadzie mialam depresje i biore teraz depakine rano wieczorem 500 ketrel wieczorem 100 i rano faxsolet 150.czy jak nie mam manii wg mnie to musze caly czas brac depakine? czy moze tylko ketrel czy brac leki jak pojawi sie depresja i

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, prosze brać leki zgodnie ze wskazaniami lekarza prowadzącego psychiatry, ktory zlecił je po ocenie Pani stanu klinicznego. pozdrawiam.