Poziom IgE a zapalenie żołądka i przełyku

Witam. Mój poziom IgE wynosi 366. Nie mam wysypki ani kataru siennego. Mam natomiast problemy trawienne i bóle stawów. Po testach (picie płynu) stwierdzono u mnie nietolerancję laktozy i fruktozy. Po odpowiedniej miesięcznej diecie mój stan się tylko pogarszał. Trafiłam do szpitala z zapaleniem żołądka i przełyku. Wykluczono wszystkie przyczyny (przyczyna zapalenia nieznana). Czy mogą to być specyficzne alergie? Jakie badania powinnam wykonać? Ewa

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli podczas wykonania szeregu badań nie udało się ustalić przyczyny stanu zapalnego to tym bardziej jest to trudne w ramach odpowiedzi na pytanie. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.