Poziom leukocytów 100 w wyniku badania moczu w 21 tygodniu ciąży

witam jestem w 21 tygodniu ciąży.w badaniu ogólnym moczu poziom leukocytów 100.czy zagraża to dziecku???

Może to pośrednio swiadczyc o infekcji układu moczowego. Brak jest innych danych do jej rozpoznania. Infekcje układu moczowego w ciąży WYMAGAJĄ leczenia - nawet bezobjawowy bakteriomocz.