Poziom płytek krwi a skierowania na immunofenotypizację

Na skierowaniu na immunofenotypizację -limfadenopatia 1,5 cm, leukocyt 18,72G/l , limfocyt 14,97 - w wynikach mam 104 PLT ale pani dr tego nie zuważyła bo zaznaczyla na skierowaniu na bad ze nie ma małoply. Jak mam zyc, czy mogę wyjechac na urlop, czy powinnam sama co jakis czas robić usg brzucha czy powinnam czekac aż lekarz da skierowanie. Ostanio Pani dr pytala pielęgniarki czy sledz. nie powiekszona i nie była ale to bad. usg ktore sama sobie zrobiłam ale już rok temu.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. Wszelkich wskazówek dotyczących trybu życia udzieli lekarz prowadzący.