Poziom uszkodzenia serca 16% po zawale

Witam, moja siostra miala dziś rano zawał , po prau godzinach od przyjecia do szpitala probuje sama oddychac, ma otwarte oczy, lekarzom trudno jest cokolwiek powiedziec, poziom uszkodzenia serca 16 %. prosze powiedziec kiedy moze sie wybudzic? jakie sa rokowania.? prosze o jak najszybsza odpowiedz. Dziekuje

Aleksander Ropielewski

Niestety nie mogę udzielić odpowiedzi na te pytania, ponieważ zależy ona od wielu czynników (stan zdrowia siostry przed zawałem, jakiego obszaru serca dotknął zawał i zastosowanego leczenia). Takie informacje udzielić mogą lekarza mający pełen wgląd w stan zdrowia siostry.