Poziom żelaza po porodzie a niedokrwistość

Witam, pięć miesięcy temu urodziłam dziecko. Stwierdzono u mnie niedokrwistość poporodową i przez miesiąc brałam tardyfeon (do końca kwietnia). Kilka dni temu badanie krwi wykazało źelazo na poziomie 198. Czy to prawidłowy wynik?

Piotr Pilarski

Wynik jest podwyższony ale nie żelazo było problemem a niedokrwistość dlatego lepszym badaniem byłaby morfologia krwi.

Pozdrawiam.