Stosowanie Miruny przy niedokrwistości

Mam dużą niedokrwistość , ginekologicznie jest ok( poza tym ,że od kilku lat biorę hormony Jannine na zmniejszenie niegdyś obfitych miesiaczek, teraz jest ok), kilka dni temu robiłam kolonoskopie i wyszła ok, w tej chwili biorę żelazo. Czy przy niedokrwistosci zamiast JANNIE MOGE ZASTOSOWAC MIRUNE, Co BEDZIE LEPSZE DLA MOJEGO ZDROWIA

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.