Poziom żelaza u 4-latka

moje dziecko ma 4 lata a wynik zelaza to 176 czy to jest duzo za duzo i co dalej?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W zależności od metody badania laboratoria ustalają normy do wykonywanych badań. Nie można zatem ocenić badania bez podania norm dla Państwa konkretnego laboratorium. Najlepiej z wynikiem udać się do pediatry, aby uzyskać odpowiedzi na wszelkie nurtujące Państwa wątpliwości.