Zapytaj lekarza

7 3 6 , 4 9 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Poziom żelaza a mdłości i bolesność głowy

Witam. Miesiac temu robilam badania na ilosc zelaza w organizmnie. Wynik wyszedl 39,93 a norma 65-175 lekarz rodzinny stwierdzil,ze mam anemie,w zwiazku z tym przepisal Ferrum lek. Po miesiacu powtorzylam wyniki i wyszlo 84 a norma 37-170. Normy strasznie sie od siebie roznia bo so z dwoch innych szpitali. Czy moga az tak sie roznic. ? Czy mam,mialam anemie. ? Od kilku dni znow sie slabo czuje,mam mdlosci,bol glowy. Po wypiciu Ferrum byla poprawa ale teraz widze,ze wszystko wraca.
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Zatrucie grzybami - powikłania

Powikłania występujące po zatruciu grzybami i skuteczność działania podanych leków uzależnione są od czasu, w jakim pacjent zgłosi się do lekarza. Informacji na temat możliwych powikłań występujących po zatruciu grzybami, udziela toksykolog, dr Piotr Burda.

Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania

Witam, tak, to mozliwe, ze normy się tak różnią. Laboratoria używają rożnych metod oznaczania, odczynników, aparatów. Miesięczny Okres stosowania preparatu żelaza jest zbyt krotki aby wyronać niedobór i uzupełnić zapasy ustrojowe. Proszę ponownie skonsultować się z lekarzem prowadzącym odnośnie stosowania preparatów żelaza. Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy