Pozytywny test ciążowy a dzień zapłodnienia przy nieregularnych miesiączkach

witam ostatnią miesiączke miałam 17 stycznia 2014r zrobiłam dwa dni temu test wyszedł pozytywny ... kiedy mogło dojść do zapłodnienia am nieregularne cykle co 31 dni nieraz 30... dodam że jestem 4.5 miesiąca po porodzie

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W przypadku 30 dniowego cyklu owulacja przypada najprawdopodobniej na 16 dzien cyklu. Oznacza to że do zapłodnienia doszło najprawdopodobniej 01.02.2014 lub blisko tej daty.