Pozytywny wynik przeciwciał odpornościowych w 36. tygodniu ciąży

Witam W 36 tyg ciąży stwierdzono u mnie pozytywny wynik przeciwciał odpornościowych, ja mam gr krwi AB(-), mąż A( ), miano przeciwciał anty D wynosi 32, proszę o informację, czy takie miano jest wysokie i jakie zagrożenie niesie dla dziecka? Mój lekarz umówił mnie na kolejną wizytę po 7 dniach i poinformował o wcześniejszym rozwiązaniu przez cc. Jakie są opcję postępowań w obecnym przypadku? Jaki poziom przeciwciał uważa się za wysoki, który może powodować chorobę hemolityczną u dziecka? pozdr

Lek. Tomasz Budlewski

A która to jest ciąża? Jakie poprzednie poziomy i odczyn Coombsa? Proponuje kierować sie zaleceniami lekarza ginekologa.