Przeciwciała we krwi w 39. tygodniu ciąży

Witam, Obecnie jestem w 39tc. 2tyg temu badalam odczyn coombsa. Odebralam wynik i pierwszy raz wykryto przeciwciala mimo,ze w 28tc dodatkowo przyjelam immunoglobuline Rhopylac 300,zeby lepoiej zabezpieczyc sie przed konfliktem. W 27tc przed przyjeciem Rhopylacu przeciwcial we krwi nie stwierdzono. Csy lek Rhopylac mogl zafalszowac wynik badania odczynu coombsa?

Immunoglobulina Rhopylac 300 to przecież właśnie te przeciwciała, które wyszły u Pani w badaniu przeciwciał odpornościowych. Pozdrawiam