Pozytywny wynik testu ciążowego a ból podbrzusza i skrzepy z krwią

witam zrobiłam wczoraj test ciążowy i wyszedł pozytywnie ,ale dzis lekko pobolewała mnie lewa strona podbrzusza i popołudniu miałam krwawienie z krwią zeszły dwa różowe strzepy wyglądajace jak kawałki skóry,żadnego wiekszego bólu ,i krwawienie plamienie ustało , dopiero w poniedziałek mam umówioną wizytę u ginekologa ,czy to krwawienie to mogło byc wczesne poronienie ,mam juz 3 zdrowych dzieci i nigdy wczesniej przy ciążąch nie miałam takich objawów ,może test wykazał fałuszywy wynik

Witam,
aż w 25% przypadków wczesnej ciąży dochodzi wg statystyk do poronienia.
Trudno określić bez badania beta HCG z krwi oraz badania USG TV, czy jest Pani w ciąży, trudno też odnieść się do wyniku testu z moczu i do samego krwawienia bez wykonania tych dwóch badań na wizycie ginekologicznej.
Także proszę poczekać do poniedziałku - na pewno kwestia ciąży zostanie wyjaśniona przez ginekologa.

Pozdrawiam