Pozytywny wynik testu ciążowego u kobiety z jednym jajnikiem

Witam, zacznę od tego, że kilka lat temu zdiagnozowano u mnie potworniaka, sutkiem czego został usuniety mój prawy jajnik. Po jakimś czasie przy badaniu usg cos wykryto na lewym jajniku. Dostałam tabletki i wszystko było w porządku. Dwa miesiące temu miałam ostatni okres, zaczęłam się martwić, że może to znowu jakaś torbiel,zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozyt. (dwa razy). Czy test mógł sie pomylić? Czy zamiast ciązy moze to byc torbiel?Z jednym jajanikiem trudno zajsc w ciaze..stad moje obawy

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa. Ciąża jest jak najbardziej możliwa w tym momencie.