Prawa kopuła przepony dwukołowa i skolioza piersiowa

proszę o odpowiedz co to jest prawa kopuły przepony dwukołowa i skoiloza piersiowa czy to coś złego? jak tak to jak to leczyć i skąd się to wzięło?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie nieprawidłowości w obrębie kręgosłupa. Możliwe są zaburzenia w obrębie wątroby. Wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę zatem udać się do lekarza.