Prawdopodobieństwo nawrotu nadczynności tarczycy

moze ale nie musi dojsc do nawrotu nadczynnosci tarczycy,a czy jesli juz wroci moze byc gorzej czy takze bedzie nazwe to spokojne leczenie farmakologiczne? a i czy mozna w jakis sposob ustrzec sie nawrotu?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Z opisu wynika, że zadał Pan wcześniej pytanie, którego niestety nie mogę przeczytać. O szczegółach dotyczących leczenia nadczynności tarczycy proszę porozmawiać ze specjalistą endokrynologiem.