Prawdopodobieństwo pasożytów w głowie

Dzien dobry mam taki problem mam ciagle uczucie jak by mi cos chodzilo w glowie bole punktowe czasami kolo oka czy to moga byc pasozyty mozgu? dodam ze mialem robione tk glowy bez kontrestu z powodu slabosci szerokiej gamy objawow neurologiczny przez ktore nie umie funkcjonowac czy badanie tk bez kontrastu moglo by uchwycic pasozyty w mozgu co robic dalej

Aleksander Ropielewski

Nie jestem w stanie ocenić bez badania i zebrania wywiadu oraz być może badań dodatkowych przyczyny Pańskich dolegliwości. Mogę jednak powiedzieć, że obecność pasożytów w mózgu objawiałaby się raczej zaburzeniami czucia ruchu, objawami wzmożonego ciśnienia wewnątrzczaszkowego lub zmianami osobowości. Sugeruję wizytę u neurologa wraz z kompletem dotychczasowych badań.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie opisanych objawów nie można stwierdzić obecności pasożytów. W razie wątpliwości proszę udać się do lekarza.