Prawdopodobieństwo zapłodnienia po seksie bez zabezpieczenia i bez wytrysku

Witam. Mam pytanie. Okres miałam 18 kwietnia trwał 7 dni. Uprawiałam sex bez zabezpieczenia 29 kwietnia .natomiast bez wytrysku w środku. Z moich obliczeń wynika że mam dni płodne a 1maJA jest dzień owulacji. Plemniki żyją do 7 dni.Lakie jest prawdopodobieństwo zapłodnieNia? Dodam że mam 20lat moje cykle trwają raz 28dni a bywa też tak że ponad 30. Proszę o odpowiedź wolałabym uniknąć ciaZy.

Istnieje możliwość zapłodnienia, w związku z tym, że w płynie preejakulacyjnym mogą znajdować się żywe plemniki, nie jest możliwe jednak obliczenia dokładnego prawdopodobieństwa, gdyż na zapłodnienie wpływa wiele czynników. Pozdrawiam!