Prawidłowe mierzenie długości penisa

Odkąd powinno się mierzyć długość penisa? Z boku? Z góty dziekuje za odpowiedź. Pozdrawiam
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Długość członka powinna być mierzona w pozycji stojącej Za długość członka uważa się wymiar pomiędzy podstawą a szczytem prącia mierzony na stronie grzbietowej. Rezultaty są błędne podczas mierzenia penisa po stronie brzusznej lub bocznie.