Prawoboczne skrzywienie osi kręgosłupa L-S z rotacją
witam,dostałam opis rtg kregosłupa i tam jest napisane: prawoboczne skrzywienie osi kręgosłupa L-S z rotacją, Przestrzenie międzytrzonowe niezwężone.Co to oznacza?Najpierw miałam ból w biodrze lewym, potem w kolanie też lewym,a teraz mam w łokciu,ogólnie bardzo ciężko jest mi sie podniesc jeśli uklęknę lub przykucnę,muszę wstawać na czworakach.Moja rodzinna powiedziała ze to właśnie kręgosłup promieniuje i zaleciła rtg.Mam 33 lata.Z góry dziękuję za odpowiedź.pozdrawiam

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Witam.
Badanie RTG wskazuje jedynie na skrzywienie kręgosłupa. Proszę udać się do neurologa lub ortopedy w celu dokładniejszej diagnostyki.
Pozdrawiam